Öner Kazan
Öner Kazan

Ticket’tan önerdikçe kazandıran program

Tanıdık firmaları Ticket’a önerin, firmanın maliyetleri, Ticket’ın öğle yemeği ve akaryakıt çözümleriyle
azalsın, siz 10.000 TL’ye varan kazanç sağlayın!

Önerdiğiniz firma, ister 1 ister 1.000 çalışanı için Ticket Restaurant siparişi versin, çalışanlar yemeklerini özgürce yesin, siz Ticket’lı olan çalışan sayısı üzerinden 10.000 TL’ye varan kazanç sağlayın!

ÖnerKazan'la Kazanırsınız!

Önerdiğiniz firma, ister 1 aracının ister filosunun deposunu Edenred'in anlaşmalı istasyonlarında doldursun, siz araç sayısı üzerinden 1.500 TL’ye varan kazanç sağlayın!

ÖnerKazan'la Kazanırsınız!

Kazancınızı özgürce harcayın istedik!

Ve Ticket’ın siz çalışanlara özel ürünlerinden oluşan bir hediye kataloğu hazırladık.

Ticket Restaurant

Ticket Restaurant yemek kuponlarıyla 45.000 cafe, restaurant, büfe gibi harcama noktasında dilediğiniz yemeği yiyebilirsiniz.

Ticket Compliments Universal hediye kuponlarıyla Boyner, YKM, Tefal, Teknosa gibi markaların 2.000’i aşkın mağazasından elektronik, beyaz eşya, mutfak gereçleri, küçük ev aletleri, dekorasyon, kozmetik ve anne-bebek ürünlerinde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Ticket Compliments Fashion hediye kuponlarıyla Boyner, YKM, Network, Mudo, Divaresse gibi markaların 400’ü aşkın mağazasından giyim, ayakkabı ve aksesuar alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

ÖnerKazan Nasıl Çalışır?
Çalışanları hala Ticket kullanmayan, şirket araçlarına akaryakıtı Ticket’la almayan firmalar mı tanıyorsunuz? Hemen ÖnerKazan’a kayıt olun.