Şifremi Unuttum

Sıkça Sorulan Sorular

ÖnerKazan

Ticket Restaurant

Ticket Compliments

Ticket Plus

ÖnerKazan nedir?

ÖnerKazan, Ticket Restaurant yemek kuponu ya da kartlı öğle yemeği sistemini kullanabilecek tanıdığınız firmaları bize referans olarak iletmenizi sağlayan ve müşteriye dönüşen firmaların çalışan sayıları üzerinden size kazanç sağlayan bir öneri programıdır.

Kazancınızı, Türkiye çapında 34.000 cafe, büfe, restoranda geçerli Ticket Restaurant yemek kuponları ya da bir çok mağazada alışveriş imkanı sağlayan Ticket Compliments hediye kuponları ile harcayabilirsiniz.

Öneride bulunmak için programa kayıt olup kullanıcı adı ve şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir. Kayıt olmak için tıklayınız.

Yukarı

ÖnerKazan’a kimler katılabilir?

Ticket Restaurant avantajlarından yararlanabilecek bir firmada yetkili tanıdığı olan herkes ÖnerKazan’a katılabilir.

Kurumlarla kurulacak ilk temasta öneren kişinin ismi kullanılacağı için önerdiğiniz kişiyi mutlaka tanımanız ve kontaklarını onun bilgisi dahilinde paylaştığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Bu konuyla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Yukarı

ÖnerKazan’a nasıl katılabilirim?

ÖnerKazan’a katılmak için programa kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt ekranında belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz.

Sisteme girişinizle beraber ulaşabileceğiniz öneri formunda tanıdığınız yetkili kişi ve firmasının bilgilerini girmeniz istenecektir. Form üzerindeki bilgilerin eksiksiz tarafımıza ulaşması ile birlikte değerlendirmeye alınacaktır. Yaptığınız önerilerin durumlarını Önerilerim&Siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

Yukarı

ÖnerKazan bana ne kazandırır?

ÖnerKazan’da önerdiğiniz firmanın çalışan sayısı üzerinden kazanç sağlarsınız.

ÖnerKazan’dan ödül kazanmanız için öneride bulunduğunuz firmanın Ticket Restaurant müşterisi olmuş, çalışanlarına yemek kartı ya da yemek kuponu ürünü için ilk siparişini vermiş ve ödeme işlemini tamamlamış olması gerekmektedir.

Firmanın ödemesini yapmış olduğu ilk siparişi kapsamında yer alan çalışan sayısı doğrultusunda, aşağıdaki tutarlarda kazançlar hesabınıza yüklenecektir:

  • 1-10 çalışanlı firma için 70 TL
  • 11-50 çalışanlı şirket için 150 TL
  • 51-150 çalışanlı şirket için 200 TL
  • 151-500 çalışanlı şirket için 300 TL
  • 500+ çalışanlı şirket için 550 TL
Yukarı

ÖnerKazan’da önerdiğim tüm firmalar için kazanç sağlar mıyım?

Hayır, ÖnerKazan’dan hesabınıza kazanç yüklenmesi yapılması için firmanın Ticket Restaurant müşterisi olmuş, ilk siparişini vermiş ve ödeme işlemini tamamlamış olması gerekmektedir.

Yukarı

ÖnerKazan’da önerdiğim tüm firmalarla görüşülecek mi?

ÖnerKazan programı üzerinden önereceğiniz tüm firmalar öncelikle sistemlerimizde belirli kontrollerden geçecektir. Önerilen firmanın değerlendirilebilmesi için mevcutta Ticket Restaurant müşterisi olmaması ve son 2 ay içerisinde farklı bir kişi tarafından önerilmemiş olması gerekmektedir.

Bu kontrollerden geçen firmalarla, öneren kişi referans gösterilerek e-posta ya da telefon yoluyla iletişim kurulacaktır.

Yukarı

ÖnerKazan’da öneride bulunmak için firmayı ve yetkiliyi tanımam gerekiyor mu?

Önerilen kişi veya kurumlarla kurulacak ilk temasta öneren kişinin ismi kullanılacağı için önerdiğiniz kişiyi mutlaka tanımanız ve kontaklarını onun bilgisi dahilinde paylaştığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Bu konuyla ilgili detaylı bilgiye Yasal Şartlar içerisinden ulaşabilirsiniz, Yasal Şartlar’a ulaşmak için tıklayınız.

Yukarı

Firma önermek için belirli sayıda çalışanı olması gerekiyor mu, 1 kişilik firma da önerebilir miyim?

ÖnerKazan’da firma önermeniz için herhangi bir çalışan sayısı kısıtı bulunmamaktadır. Ticket Restaurant yemek kartı veya kupon sistemi tek kişilik firmalardan binlerce çalışanı olan firmalara kadar kullanılabilmektedir.

Yukarı

ÖnerKazan’dan kazandığım tutarları nerede/nasıl kullanabilirim?

ÖnerKazan’dan kazandığınız tutarlarla sadece ÖnerKazan web sitesi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için Hediye Kataloğu sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Katalogdan Türkiye çapında 34.000 cafe, büfe, restoranda yapacağınız öğle yemeği harcamalarında kullanabileceğiniz Ticket Restaurant yemek kuponlarını ya da seçkin mağazalarda istediğiniz gibi alışveriş yapabilmenizi sağlayan Ticket Compliments hediye kuponlarını alabilirsiniz. Sadece Ticket Restaurant kart üye kuruluşu olan restoran, cafe, büfe gibi işletmeler için geçerli Ticket Plus kartına sahipseniz kazancınızla isterseniz kartınıza yükleme de yapabilirsiniz.

Yukarı

Kazandığım tutarları nakit olarak alabilir miyim?

Hayır, ÖnerKazan’dan kazandığınız tutarları sadece web sitesi üzerindeki Hediye Kataloğu’nda yer alan hediye kuponu ve/veya yemek kuponlarını almak için harcayabilirsiniz. Kazancınız karşılığında herhangi bir nakit ödeme yapılmamaktadır.

Yukarı

ÖnerKazan’dan kazandığım tutarlar ne kadar süreyle geçerli olacak?

ÖnerKazan’dan kazandığınız tutarlar kazanım tarihinden itibaren 1 yıl boyunca geçerli olacaktır. 1 yıl içerisinde kullanılmayan tutarlar sistem tarafından otomatik olarak hesabınızdan düşülecektir.

Yukarı

Önerdiğim firmaların durumlarını nasıl takip edebilirim?

yemek kuponlarını ya da seçkin mağazalarda istediğiniz gibi alışveriş yapabilmenizi sağlayan Ticket Compliments hediye kuponlarını alabilirsiniz. Sadece Ticket Restaurant kart üye kuruluşu olan restoran, cafe, büfe gibi işletmeler için geçerli Ticket Plus Kazandığınız tutarları site üzerinden Önerilerim&Siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Aynı sayfa üzerinden yaptığınız harcamalara ve siparişlerinize de ulaşabilirsiniz.

Yukarı

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Verdiğiniz siparişleri site üzerinden Önerilerim&Siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

Yukarı

Siparişim bana ne şekilde ve ne zaman ulaşır?

Ticket Restaurant ve Ticket Compliments siparişleriniz 10 iş günü içerisinde hazırlanacak ve kargoya verilecektir. Kargo şirketinin ilk ziyaretinde size ulaşamaması durumunda adresinize bir not bırakılacak ve ikinci bir ziyaret gerçekleştirilecektir. Ancak ikinci ziyarette de size ulaşılamazsa siparişiniz Edenred İstanbul Merkez Ofisi’ne geri gönderilecektir.

Yukarı

Kazandığım tutarlarla aldığım Ticket Plus kredilerim nasıl/ne zaman yüklenir?

Ticket Plus sadece Ticket Restaurant kart üyesi restoran, cafe, büfe gibi işletmeler tarafından kullanılabilmektedir. Satın aldığınız Ticket Plus kredileriniz 5 iş günü içinde POS makinanıza yüklenecektir. POS makinasından karta yükleme işleminin tarafınızca yapılması gerekmektedir.

Yukarı

Kargo şirketi bana ulaşamadı, ne yapmam gerekiyor?

Kargo şirketi size ulaşamadığı tüm ziyaretler için tarafınıza ulaşamadığını bildiren bilgilendirme notunu bırakacaktır. Not üzerinde yer alan bilgilerle kargo şirketine ulaşıp detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Tarafınıza yapılacak ikinci ziyarette de size ulaşılamaması durumunda gönderiniz Edenred İstanbul Merkez Ofisi’ne geri gönderilecektir. Bu durumda size konuyla ilgili olarak e-posta ya da telefon yoluyla bilgi verilecek ve merkez ofisimizden teslim almanız gerekecektir. Siparişin tekrar kargoyla gönderilmesi talebinizde kargo ücretinin sizin tarafınızdan karşılanması gerekmektedir. E-posta ya da telefon yoluyla ulaşılamaması ya da siparişin teslim alınmaması durumunda üretilmiş olan kuponlar geçerlilik süreleri dolana kadar saklanacak devamında imha edilecektir. İmha edilen kuponların yeniden üretilmesi mümkün olmayacaktır.

Yukarı

Bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Kayıt olurken girdiğiniz bilgilerinizi daha sonra site üzerinden Kullanıcı Hesabım sayfasından güncelleyebilirsiniz. Kullanıcı Hesabım sayfasından Ad,Soyad,Telefon ve Cep Telefonu bilgilerinizi güncellerken şifre değişikliği işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarı

Kaç adet firma önerebilirim?

ÖnerKazan programından önerebileceğiniz firma adedi günlük 10 adet olarak belirlenmiştir. Günlük limitinizi doldurmanız halinde bir sonraki gün önermeye devam edebilirsiniz.

Yukarı

Ticket Restaurant nedir?

Ticket Restaurant çalışanların öğle yemeği ihtiyacı için geliştirilmiş yemek kuponu ya da yemek kartları üzerinden işleyen bir ödeme sistemidir. Ticket Restaurant ile firmalar %90’a varan vergi avantajından yararlanırken, çalışanlar da 34.000 üye kuruluşun yer aldığı en yaygın hizmet ağından yararlanma özgürlüğünü yaşar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yukarı

Ticket Restaurant yemek kuponlarını nerede kullanabilirim?

Ticket Restaurant yemek kuponları Türkiye çapında hizmet veren geniş bir üye ağına sahiptir. 34.000 restoran, cafe veya büfe gibi noktada kuponlarınızı kullanabilirsiniz. Ticket Restaurant üyesi işletmeleri Ticket Restaurant logolu cam etiketlerinden rahatlıkla tanıyabilirsiniz. Size en yakın üye kuruluşun bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Yukarı

Ticket Restaurant yemek kuponlarım ne kadar süreyle geçerli olacak?

Ticket Restaurant yemek kuponları üzerlerinde yazılı olan yılın sonuna kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra kuponların üye kuruluşlarda geçerliliği sona erer ve tarihi geçmiş olan kuponlar yenisiyle değiştirilemez.

Yukarı

Ticket Compliments nedir?

Ticket Compliments farklı kategorilerdeki üye mağazalarda kullanabileceğiniz hediye kuponlarıdır. Ticket Compliments hediye kuponları kategorilerine göre iki tiptir.

Ticket Compliments Fashion hediye kuponları giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünlerinde geçerli olup, Beta, Damat, Tween, Fabrika, NetWork, İGS gibi daha bir çok seçkin markanın mağazalarında alışveriş özgürlüğü sağlamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ticket Compliments Universal hediye kuponları ise beyz eşya, tüketici elektroniği, sofra dünyası, mutfak gereçleri, dekorasyon, kozmetik ve mücevherat gibi kategorilerde hizmet veren Arçelik, Teknosa, Tefal, Jumbo, Mudo Concept, YKM gibi daha bir çok seçkin markanın geniş mağaza ağında seçim özgürlüğü sunmaktadır.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yukarı

Ticket Compliments Fashion nedir?

Ticket Compliments Fashion giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünlerinde geçerli, Beta, Damat, Tween, Fabrika, NetWork, İGS gibi daha bir çok seçkin markanın mağazalarında alışveriş özgürlüğü sunan hediye kuponlarıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yukarı

Ticket Compliments Fashion kuponlarını nerelerde kullanabilirim?

Ticket Compliments Fashion hediye kuponlarını kullanabileceğiniz mağazaların listesine ulaşmak için tıklayınız.

Yukarı

Ticket Compliments Fashion kuponlarım ne kadar süreyle geçerli olacak?

Ticket Compliments Fashion hediye kuponlar hediye kuponlarının kullanım süresi 1 yıldır. Kullanım süresi kuponun ön yüzünde belirtilmiştir.

Yukarı

Ticket Compliments Universal nedir?

Ticket Compliments Universal hediye kuponları tüketici elektroniği, beyaz eşya, sofra dünyası, mutfak gereçleri, dekorasyon, kozmetik ve mücevherat gibi kategorilerde hizmet veren Arçelik, Teknosa, Tefal, Jumbo, Mudo Concept, YKM gibi daha bir çok seçkin markanın geniş mağaza ağında seçim özgürlüğü sunan hediye kuponlarıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yukarı

Ticket Compliments Universal kuponlarını nerelerde kullanabilirim?

Ticket Compliments Universal hediye kuponlarını kullanabileceğiniz mağazaların listesine ulaşmak için tıklayınız.

Yukarı

Ticket Compliments Universal kuponlarım ne kadar süreyle geçerli olacak?

Ticket Compliments Universal hediye kuponlarının kullanım süresi 1 yıldır. Kullanım süresi kuponun ön yüzünde belirtilmiştir.

Yukarı

Ticket Plus nedir?

Ticket Plus sadece Ticket Restaurant kart üye kuruluşu olan restoran, cafe, büfe gibi işletmeler için geçerli, gıdadan temizlik malzemesine kadar bir çok ürünün çeşitli tedarikçilerden avantajlı koşullarla satın alınmasını sağlayan alışveriş kartıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yukarı

Ticket Plus kartına nasıl başvurabilirim?

Ticket Plus kartı alabilmek için öncelikle Ticket Restaurant kart üye kuruluşu olmanız gerekmektedir.

Yukarı

Ticket Plus kartını nerelerde kullanabilirim?

Ticket Plus kartınızı kullanabileceğiniz tedarikçi listesine ulaşmak için <

Yukarı

Ticket Plus kartıma yüklediğim kredilerimi ne zamana kadar kullanabilirim?

Ticket Plus kartına yüklenen krediler için son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Kartınıza yüklediğiniz kredilerinizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Yukarı